Pro všechny, kterým nedělá dobře klasická sauna, ale nejen pro ně, je určena právě Vibrosauna. Na rozdíl od klasické sauny, kde je jedná o pocení při vysokých teplotách a následně o prudké ochlazení organismu, zde dochází pouze o zahřátí na nám příjemnou teplotu, kterou si sami regulujeme ( max. 82st.)

 

Textové pole: JAK TO FUNGUJE

Přístroj vypadá podobně jako třeba solárium—lehnete si a uzavřete se, přičemž hlava zůstavá venku.
Po nastavení času obsluhou začne pod vámi lůžko jemně vibrovat, hrát příjemná relaxační hudba a na hlavu Vám fouká ionizonaný, aromatizovaný vzduch, zbavený všech nečistot.
Stejně jako teplota, tak i vibrace se dají nastavit a vy sami si je můžete regulovat. Jinou intenzitu vibrací můžete mít pod zády a jinou pod nohama a naopak.

JAK TO PŮSOBÍ

Všechny tyto vlivy spolu s poslechem hudby Vás uvedou během krátké doby do velmi příjemného relaxačního až uspávajícího stavu, během kterého se ve Vašem těle zrychlí látková výměna, takže probíhá intenzivní odbourávání tuků, detoxikace organismu, uvolnění zádového svalstva a další. Přestože celou dobu pasivně ležíte, cítíte se potom příjemně unaveni, jako po fyzickém výkonu. Je nutné před i po proceduře dokonale zavodnit organismus. Také proto, u nás dostanete po každé proceduře nápoj ZDARMA. Pro dosažení efektu detoxikace a hubnutí se doporučuje 10 návštěv v rozmezí 2-3 týdnů. Relaxovat však můžete chodit podle chuti a nálady.

Vibrosauna

                                         Studio BodyFresh