VacuShape kombinuje působení podtlaku a chůze na běžeckém pásu Kettler. Trénink probíhá po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Střídavým podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jen tam je možno tuk spálit. Pod tlakem je aktivován nejen metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerály a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelném používání hladší a jemnější.

Doporučení a tipy pro klienty:

 

· Nárazová terapie minimálně 3xtýdně po dobu 6-ti týdnů pro maximální nastartování látkové přeměny

· Před aplikací jíst uhlovodany—rýže, brambory, těstoviny, musli , po aplikaci zas bílkoviny—maso, ryby, tofu, jogurt, atd.

· Dodržovat pitný režim—cca 3-4 litry tekutin za den

· Před aplikací naneste na postižená místa krém na celulitidu a pro zvýšení účinku můžete použít spalovač tuků ( Carnitin)

· Není potřeba začínat s dietou, jen dodržovat zásady zdravé výživy

· Během aplikace dbejte na dodržování optimální tepové frekvence ( OTF) neboť při OTF jsou energetické potřeby organismu kryty z 80% tuky a jen z 20% cukry, což je důležité pro maximální výsledky.

· Výpočet: OTF= 220-věk klienta x 0,65-0,75

 

     Před                          Po

 

 

 

 

                       Před                            Po

 

 

                                         Studio BodyFresh  

 

Příčiny problémů s celulitidou a zbytněním tukové tkáně:

 

· nedostatečný pohyb

· špatná životospráva

· nedostatek tekutin

· hormonální vlivy

               např. antikoncepce